Audio nahrávky

Na této stránce si můžete poslechnout některé z přednášek a cvičení. Tyto nahrávky nejsou plnohodnotnou náhradou terapie, při níž využívám cvičení, která jdou více do hloubky. Ta nejsou zveřejněna, jelikož mají svou návaznost a zařazuji je u každého klienta individuálně s ohledem na průběh terapie.

Jak uzdravit negativní pocity

Jak uzdravit negativní pocity

Audio MP3, délka 34 minut

Je vám psychicky špatně, zlé představy vás „pronásledují“ na každém kroku, jíst vám nechutná, budí vás v noci chmurné myšlenky? Ať už vaše negativní pocity způsobuje cokoliv, jsou jistě nepříjemné. Jak se jich zbavit?

Z audionahrávky Jak uzdravit negativní pocity se dozvíte, proč a kdy špatné pocity vznikají, odkud přicházejí i jak jim předcházet. V návazném praktickém cvičení se naučíte vše nepříjemné, co ve svém těle cítíte, proměnit v pocit klidu a štěstí.

Vše začíná v dětství

Vše začíná v dětství

Audio MP3, délka 30 minut

Cítíte, že něco ve vašem životě není v pořádku? Že žijete spíš tak, jak si přejí ostatní a ne vy? Většina lidí žije podle naprogramovaných vzorců z dětství. Je-li „program“ špatný, ani váš život nebude moc šťastný. Naštěstí se to dá napravit i v dospělosti.

S audionahrávkou Vše začíná v dětství se vrátíte do klíčových situací a okamžiků svého života včetně dětství, kdy vznikaly tíživé myšlenky a z nich následně emoce i pocity, které vám omezují život dodnes. Postupně je proměníte v pochopení, lásku a vnitřní klid.

Jak odstranit momentální stres

Jak odstranit momentální stres

Audio MP3, délka 62 minut

Žijete v každodenním stereotypu, přemýšlíte, jaký je vlastně smysl života? Chybí vám vitalita? Získejte zpět ztracenou energii. V audionahrávce Jak odstranit momentální stres zjistíte, jak vlastně stres vzniká a proč vám vyčerpává tolik energie.

Návazné praktické cvičení Přijmout a proměnit vám pomůže zbavit se stresu a chmurných myšlenek. Cvičení navazuje na 1. a 2. audio, zaměřuje se na aktuální problémy, které vás trápí. Mívá i pozitivní vliv na imunitní systém a celkový zdravotní stav.

Být znovu sám sebou

Být znovu sám sebou

Audio MP3, délka 31 minut

Lidský život, to jsou časté ústupky, potřeba vyhovět ostatním lidem i celé společnosti. Často to však člověka psychicky a potom i fyzicky ničí. Žijete svůj vlastní sen nebo sen někoho jiného? Jaké by bylo Být znovu sám sebou a jak toho dosáhnout?

Praktické audio cvičení vedené představivosti vás formou meditace dovede k tomu, kým opravdu jste. Objevíte svoji vnitřní tvůrčí sílu, získáte ztracenou energii. Díky cvičení lépe využijete svého nadání v osobním i pracovním životě.

Možnost Nezávazné Konzultace

ZDE si prosím přečtěte o možnostech terapie. Pokud si nebudete jisti, kterou zvolit, vyplňte formulář níže. Pro přímé objednání volejte na číslo +420 605 864 140.

Please leave this field empty.