Buďto telefonicky na čísle +420 605 864 140 nebo e-mailem na adrese info@ivokroupa.cz. Raději komunikuji po telefonu. Pokud se mi hned nedovoláte, je možné, že mám právě sezení s jiným klientem. Určitě vám pak zavolám zpět.

Délka jednoho sezení je individuální, maximálně však dvě hodiny. Sezení ukončuji, až když mám jistotu, že jsme dané téma či oblast dostatečně zpracovali.

Je to individuální. Jsem raději, pokud za mnou na první sezení přijedete osobně. Lépe se poznáme, navíc každému nabízím tykání. Není to ale podmínkou. Někteří klienti za mnou dojíždějí osobně pravidelně, s jinými sezení vedu pouze přes Skype. Mám však i mnoho klientů, kterým vyhovuje kombinace – osobní sezení i komunikace na dálku přes Skype.

Jedno sezení stojí 4 000 Kč.

Po dojednání termínu sezení vám e-mailem zašlu fakturu vystavenou na vaše jméno. Faktura je splatná předem, nejpozději tři dny před sezením.

Toto nelze odhadnout dopředu. Jestliže vás trápí problémy dlouhodobě nebo užíváte psychofarmaka, je potřeba sezení realizovat vícekrát. Každého klienta se snažím vést k samostatnosti, aby mou pomoc potřeboval co nejkratší možnou dobu a brzy se naučil, co pomáhá a vede k radostnému životu.

Ano. Je důležité pracovat na sobě i mimo naše sezení. Aby vám to šlo lépe, vytvořil jsem několik CD s audio cvičeními. Díky nim můžete pracovat na zlepšení svého stavu také individuálně.

Z toho důvodu jsem vytvořil audio cvičení na CD, která jsou cenově dostupná pro každého. Vyberte si na e-shopu z cvičení, která pomohla mě samotnému i mnoha dalším lidem.

Protože by to bylo málo. Spousta autorů různých metod často slibuje rychlé a snadné vyléčení čehokoli. Vyzkoušel jsem skoro všechny dostupné metody. Nepomohly mi, anebo jen přechodně. Většina mých klientů má zkušenosti stejné. Tím samozřejmě nechci říci, že metody psychoterapeutů a jiných odborníků nefungují. Někomu pomoci jistě mohou. Otázkou je, za jakých okolností a na jak dlouho.

Svůj pohled na různé metody léčby, koučinku a terapie vysvětluji ve svých audio cvičeních na CD, hlavně v nahrávce Tajemství skutečného štěstí, kterou naleznete na YouTube.