Před nějakým časem jsem se dostala do velké psychické nepohody. Vyzkoušela jsem nespočet možností, jak se tohoto nepříjemného stavu zbavit. Čínská medicína, akupunktura, taiči, homeopatie, psychiatr, antidepresiva, neurol, psycholog, meditace, ale bohužel všechny pokusy byly marné a čím víc jsem se z toho chtěla vymanit, tak tím víc jsem do toho upadala.

Teprve až Tvůj web mi otevřel oči. Zatímco všichni tvrdí, že se ty negativní pocity musí potlačit/pobyt venku, fyzická práce atd., Ty na to jdeš úplně opačnou cestou…

Ivo, za dobu, co jsem Tě poznala a prošla Tvou terapií, za sebe můžu říct, že jsi opravdový profík. Máš v sobě všechno, co terapeut potřebuje – empatii, neskutečnou trpělivost a sezení vždy vedeš s velkým nasazením. Je úplně jasné, že ty ses zkrátka pro tu roli terapeuta narodil, ale nedůležitější je, že to pomáhá. Spolu jsme udělali velký kus práce, za což Ti patří obrovský dík. Dostala jsem od Tebe spousty dobrých rad a já se jimi hodlám řídit, protože bez Tvé pomoci bych nebyla tam, kde dnes jsem.