Vítejte v mém e-shopu. Najdete zde CD s cvičeními, které můžete provádět z pohodlí svého domova a tempem, které vyhovuje právě vám osobně.

Řada z vás se na mě neustále obracela a obrací se zájmem o mé služby, ale ne všem mohu vyjít vstříc osobním setkáním. Výsledkem mých zkušeností, které jsem získal během vlastní léčby i kontaktu s vámi, je také tento eshop.

Umožňuje mi podělit se s vámi o mé poznatky i přesto, že nás od sebe dělí velká vzdálenost či nepříznivé časové možnosti. Všechny nahrávky jsou k dostání za příznivou cenu a jsou určeny pro každého z vás.

Při mé práci je pro mě nesmírně důležité inspirovat ostatní svým vlastním životem a ne teorií, kterou najdete téměř všude.

Prostřednictvím obchodu sdílím vše, co jsem objevil a co funguje. Jsou to výsledky mých mnohaletých zkušeností a jsem poctěn, že se o ně mohu podělit. Tato cvičení, techniky a principy pomohly mně i mnoha dalším.

Každé cvičení je popsáno, abyste si mohli vybrat přesně to, co bude vyhovovat vašim potřebám a aktuální životní situaci. Pokud si přesto nebudete jisti, které z nich zvolit, neváhejte se na mě obrátit s žádostí o radu.

Přeji vám příjemné nakupování.