Narazila sem na Vaše stránky a hned si stáhla všechna cvičení. Mám problémy s emocemi. Nedá mi to a musím Vám napsat, že krásnější cvičení než Být znovu sama sebou jsem ještě neobjevila. S ním budu denně usínat. Fakt BOMBA.

Prošla jsem mnohými terapiemi a snad i vším, co jste psal, že jste sám absolvoval. Všude nabízejí zázraky – až dnes vím, že vše je o práci na sobě. Jsem teď ve stavu, že mám úzkost i někam vyrazit. Našla jsem Vás úplně náhodou – znovu jsem hledala nějakou pomoc a byly mi doporučeny doplňky stravy od jedné firmy (cena za měsíc ca 10 tisíc). Přijde mi to vše jako řetězový byznys, který nezabírá. Proto jsem hledala dál a našla Vás. Nepomáhají mi ani prášky na zklidnění, ani antidepresiva. Jsem ve stavu, kdy mám pocit, že obtěžuji svým stavem všechny včetně Vás. Ale prostě cítím, že mě to na vaše stránky mělo dovést. Polykání prášků a doplňků stravy a zázračných metod už mám plné zuby. Hledala jsem pomoc z venku, ale určitě musí směřovat také z vnitra.

Moc děkuji za váš email – jen jste mi potvrdil, co už delší dobu cítím. Jste strašně hodný. Až mi vyhrkly slzy do očí díky tomu, jak jste zareagoval. Nedokážu vyjádřit, jakou naději jste mi po těch letech dal.