O terapii

Jsem zde pro vás všechny, kteří jste se svobodně rozhodli jednou provždy vyřešit své problémy a začít žít šťastný život.

 

Nabízím dvě různé formy terapie a záleží na vás, pro kterou z nich se rozhodnete.

Individuální program

Jste spíše samouk a vyhovuje Vám na sobě pracovat samostatně v pohodlí domova, bez nutnosti kamkoliv dojíždět?

4 995 Kč

Cena programu

O programu

Vytvořil jsem unikátní terapeutický program, který je zaměřený na zpracování a vyřešení skutečných příčin vašich psychických potíží. Díky tomuto programu ode mě získáte podrobný návod, jak pracovat sám na sobě v pohodlí vašeho domova.

Součástí programu jsou poslechová cvičení, tzv. řízené meditace, kdy vás svým hlasem vedu k okamžikům vašeho života, které se nejvíce podílejí na tom, jak nyní žijete a jak se cítíte. Tato cvičení jsou zaměřena na zpracování vztahů s rodiči a ostatními osobami, které jste v životě potkali a vedou vás k usmíření a odpuštění. Dále jsou zde cvičení, díky kterým si znovu začnete vážit sami sebe a budete se mít rádi.

V neposlední řadě se naučíte naplno prožívat radost i bolest a také pochopíte, jak přestat utíkat před nepříjemnými pocity. To je totiž ten nejlepší způsob, jak je proměnit ve vnitřní klid.

Osobní terapie

Máte zájem o terapii, kdy se vám věnuji v plném rozsahu buď osobně, nebo – v případě velké vzdálenosti – přes Skype?

3 995 Kč

Jedno sezení trvá až tři hodiny.

O terapii

Společně najdeme a zpracujeme okamžiky, které vás dovedly do současného stavu. Odstraníme tím jeho skutečné příčiny, díky čemuž budete moci začít naplno žít.

Takovou terapii nastavuji každému na míru a její délku ovlivňuje více faktorů.  Jestliže užíváte psychofarmaka nebo máte více různých problémů, bude potřeba se potkat vícekrát.

V rámci terapie získáte zdarma i materiály na řešení psychických potíží, které jsou její součástí a nesmírně celý proces zkvalitňují.

Objednat terapii

Pokud máte dotaz, vyplňte prosím formulář. Pro přímé objednání volejte na číso +420 605 864 140.

Please leave this field empty.