O terapii

Jsem zde pro každého, kdo se svobodně rozhodl jednou provždy vyřešit své problémy.

 

Jako řešení nabízím dvě různé formy terapie, o kterých se dočtete níže.

Osobní terapie

Máte zájem o terapii, kdy se vám věnuji v plném rozsahu buď osobně, nebo – v případě velké vzdálenosti – přes Skype?

4 000 Kč

Cena za jedno sezení, které trvá až tři hodiny

O terapii

Dovedu vás ke konkrétním problémům, které zapříčinily váš současný stav. Ty postupně zpracujeme, aby vám nemohly více škodit. Za relativně krátkou dobu tak můžete cítit velké zlepšení a být ve svém životě spokojenější.

Nepoužívám žádnou konkrétní metodu, terapii vedu intuitivně, na základě svých zkušeností. Každému klientovi ji nastavuji na míru a její délku ovlivňuje více faktorů. Jestliže užíváte psychofarmaka nebo máte více různých problémů, bude potřeba se potkat vícekrát. To stejné platí v případě, pokud vaše psychické problémy trvají delší dobu.

V rámci terapie budete postupně získávat i moje poslechová cvičení vedené představivosti, která celý proces nesmírně zkvalitňují.

 

 

Individuální program

Jste spíše samouk a vyhovuje vám pracovat na sobě v pohlodlí svého domava bez nutnosti kamkoli dojídět?

4 500 Kč

Cena programu

O programu

Vytvořil jsem unikátní terapeutický program, který je zaměřený na zpracování a vyřešení všech příčin vašich psychických potíží. Díky tomuto programu ode mě získáte podrobný návod, jak pracovat sám na sobě v pohodlí vašeho domova.

Součástí programu jsou poslechová cvičení, tzv. vedené představivosti, kdy vás vedu k okamžikům vašeho života, které se nejvíce podílejí na tom, jak žijete a jak se cítíte. Tato cvičení jsou zaměřena na zpracování vztahů s rodiči a ostatními osobami, které jste v životě potkali a vedou vás k pocitu klidu, svobody a bezpečí.

Dále jsou zde cvičení, díky kterým získáte zpět ztracené sebevědomí a naučíte se naplno pracovat se svými pocity tak, aby vám více nemohly ubližovat.

Objednat terapii

Pokud máte dotaz, vyplňte prosím formulář. Pro přímé objednání volejte na číso +420 605 864 140.